Düğün Masası Dekorasyonları

Bir düğünün en önemli ayrıntılarından bir tanesi düğünde dekore edilen masaların görüntüsüdür. Düğün masası dekorasyonları bir düğün için planlanan gerekli detaylardan bir tanesidir.

Düğün masalarının sizin ve konuklarınızın şıklığını yansıtması ve sizin zevkinizi göstermesi çok önemlidir. Özellikle ilk bakışta, masa örtüleri ve masa üstü süslemeleri düğünün bütünüyle tam bir uyum içinde olmalıdır. Düğün organizasyonunun ana fikrine uygun olarak, tek kollu veya dokuz kollu şamdan seçmek mümkündür. Açık havada yapılan bir kır veya kumsal düğünü organizasyonu için, mumlu şamdanlar yerine akülü mum dekorları seçilebilir.

Şamdanlarınıza çiçek dekoru yapılması yine düğünlerde en sık yapılan şıklıklardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra, kullanılan kumaş peçeteler ve nikah şekerleri de dokurun bütünüyle uyumlu olmalıdır.

Düğününüzde yenecek yemek listesi, dekorun temasına uygun renklerde hazırlanır ve masalarda konukların incelemesi için konulabilir. Bu hem bir hoşluk yaratır, hem de masayı tamamlar.

Düğün masalarının şekline karar verilirken, düğünün nerde yapılacağı önemlidir. Kumsal düğünü düşünüyorsanız, masa düzeninde kullanacağınız her parça ve renkleri bunu yansıtmalıdır. Düğün gününüzle ilgili bu detay kesinleştiği zaman, masa dekorasyonunuz ile ilgili diğer detaylar artık düşünülebilir demektir.

Bu bahsettiğimiz ayrıntıları, sadece düğünlerinizde değil, özel gecelerinizde, nişan, söz gibi organizasyonlarınızda da kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Düğün Masası Dekorasyonları

  • Bahçe düğünü organizasyonu hazırladıysanız, masanızda kontrast renk olarak mora yer verebilirsiniz.
  • Kış düğünü düşünüyorsanız, mumlarınızı çam kozalakları süslemesi ile hazırlayabilirsiniz. Bu ayrıntı kışı yansıtacaktır.
  • Romantik bir düğün hazırlığı içindeyseniz beyaz ve pembe renkleri ve inci ayrıntısıyla masanızı tamamlayabilirsiniz.

Post Comment