Salonda Kahverenginin Asaleti

Evlerinizde kullanacağınız her detay oldukça önemlidir. Size pozitif enerji katması açısından özelliklede en çok vakit geçirip, dinlendiğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız, sizi yansıtan yerler olan salonlarınızın görünümü, dekorasyonu ayrı bir itina gerektirmektedir. Salonlar için pek çok farklı tasarım ile kendinizi yansıtabilmeniz mümkündür. Biz bugün salonda kahverenginin asaleti nasıldır, bunu değerlendirmek istiyoruz.

Aslında salonlarda ve evin diğer pek çok yerinde kahverengi sık tercih edilen bir renktir. Pek çok şeyle rahat uyum sağlayabilmesi sayesinde, mobilyalarda şık görünümüyle, hem asil, hem zarif olmasıyla fazlaca kişi kahverengi tercih eder.

Uyum gösterdiği renklere baktığımız zaman, krem rengi, bordo rengi tamamlayıcı renkler olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra, ahşaplarla da uyumu çok güzel olan kahverenginin bir çok tonu salonlarda kullanılabiliyor.

Sizde kahverengiyi, salonlarınızda ister mobilya kumaşlarınızda, ister halılarınızda, ister perdelerinizde, ister puflarınızda; bütünde veya tamamlayıcı renk olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Örneğin, kahverengi bir köşe takımının önüne koyacağınız ahşap bir orta sehpayla klasik ama şık bir detay yakalayabilirsiniz.

Post Comment