Sürgülü Cam Kapılar

Ev dekorasyonunda dekorasyon sektörünün gelişmesiyle birlikte, her gün farklı çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Eskiye nazaran özellikle de modern dekorasyon stilinin geliştirilen her modeliyle birlikte her tip büyüklükte ve tipte mekan için mobilyalar ve yaşam alanları oluşturulmaya başlanmıştır. Pratik ve şık fikirler sayesinde, artık çok küçük mekanlar bile düzgün bir şekilde tasarlanma imkanı bulmuştur. Bu fikirlerin arasında sürgülü cam kapılar bulunmaktadır.

Sürgülü cam kapılar, ev dekorasyonunda eski zamanlardan beri kullanılan bir modeldir. İlk zamanlar bu modeller ahşap şekillerde üretilmektedir. Ahşap ve sürgülü şekilde sürgülü kapılar sayesinde dar alanlarda yerden tasarruf sağlanmıştır. Özellikle salonlarda mobilyalar dar mekanlarda çok yer kaplayabilmektedir. Böyle durumlarda bu sürgülü kapılar duruma bir çözüm oluşturmuşlardır.

Şimdilerde sürgülü ahşap kapılar, sürgülü cam kapılar olarak yer değiştirmiştir. Bu camlar şeffaf olabildiği gibi, buzlu cam olarak ta kullanılabilmektedir. Salonlarda, oturma odalarında, yatak odalarında, mutfak, banyo ve tuvaletlerde, kısacası evin her alanında gerekli görüldüğü taktirde sürgülü cam kapılar kullanılabilmektedir. Oldukça şık ve kullanışlı olan cam kapılar rağbet görülen modeller arasında yer almaktadır.

Sürgülü cam kapılar, şeffaf sürgülü cam kapılar, renkli sürgülü cam kapılar, desenli sürgülü cam kapılar şeklinde çeşitlere ayrılmaktadır. Ev dekorasyonunda olduğu kadar, ofis dekorasyonunda da kullanılmaya başlayan bu modeller, çeşitliliğiyle ve kolay ödeme seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Peşin ve taksit imkanlarıyla her keseye hitap edebilmektedir.

Post Comment