Vintage Mutfak Dekorasyonu

vintage-mutfak-dekorasyonu-3Mutfak evlerimizin önemli bir bölümü olup ailece en çok vakit geçirdiğimiz alan, özellikle kadınlar mutfakta daha fazla vakit geçirdiklerinden mutfak dekorasyonuna büyük önem verirler. Son dönemlerde insanların nostaljiye duyduğu özlem modadan dekorasyona kadar yansımakta.

Vintage mutfak dekorasyonu geçtiğimiz yıllarda son derece önemli olup ilk olarak New York’ta çıkmış ve çoğu kişinin tercihi haline gelmiştir. Vintage dekorasyon hem maliyetinin az olması hem de kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ve son dönemlerde insanların çok fazla tercih ettiği bir tarz. Özellikle alışılmış tarzlardan sıkılan insanlar için vintage dekorasyon ideal seçim.

vintage-mutfak-dekorasyonu-1Vintage dekorasyon eski dönemlerle günümüz modasının bir araya getirilerek kullanılmış hali olup, hem evimizdeki eski eşyalarımızın değerlendirilmesi hem de evimizin atmosferinde eski dönemlerin parçalarını taşıması açısından tercihimiz haline gelebilir. Eski eşyaların günümüze uyarlanması hem estetik hem de sıradanlıktan sıkılmış insanlar için oldukça elverişli. Geçmişten kopmak istemeyenlerle günümüzün modernliğini her zaman yansıtmak isteyenler için vintage mutfak dekorasyonu ideal. Özellikle mutfaklarda kırık beyaz, pembe, kırmızı yeşil ve bebek mavisi vintage tarzda dolaplar ve şık bir yemek masasıyla romantik ve hoş bir hava yakalayabilirsiniz. Mobilyalarla birlikte vintage tarz aksesuarlarla evinize nostaljiyi ve modernliği aynı anda yansıtabilirsiniz. Eğer vintage mutfak dekorasyonu istiyorsanız anneannelerimizin dedelerimizin atıp kurtulmak istediği eşyaları değerlendirebilirsiniz. Özellikle eskicilerden, antikacılardan, bit pazarlarından harika parçalar bulup onları günümüz vintage modasına uyarlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız; Ev Dekorasyonunda Halı Modelleri

Post Comment